Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Stolní vlaječky

Stolní státní vlaječky

Stolní vlaječky, neboli tzv. kongresové vlaječky, zhotovujeme z PES saténového hedvábí Satinette o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií sítotisku popř. sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku. Tyto vlaječky se používají nejčastěji při mezinárodních obchodních jednáních, v hotelech, na kongresech, svatbách apod...

Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.

Stolní vlaječky a stojánky
Stolní vlaječky a stojánky
Stolní vlaječky a stojánky

K VLAJEČKÁM JE MOŽNÉ ZAKOUPIT STOLNÍ STOJÁNKY - více v kategorii stojánky k vlaječkám.

Rozměry vlaječek jsou:

  • 11 x 16 cm

Standardní uchycení vlaječek:

  • na zavěšení (se šňůrkou)
  • na nasunutí

Firemní, reklamní vlaječky:

Na přání zhotovujeme z tohoto materiálu i firemní vlaječky, dle Vámi předloženého návrhu. Pro kalkulaci zašlete poptávku s grafikou, rozměrem a počtem kusů na email: zakazky@vlajky.eu.

Krajské vlaječky a vlaječky měst:

Ke krajským vlaječkám není problém zajistit také vlaječky jednotlivých měst a obcí v daných krajích. Pro bližší informace volejte nebo pište - viz kontakty. Vlaječky krajů je možno objednat standardně přes náš e-shop.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Upozornění:

Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí a působí handrovitým dojmem.

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ