Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Nejrychlejší dodání vlajkových segmentových stožárů!

Vlajkové stožáry nabízíme v nejrůznějších provedeních - hliníkové segmentové, sklolaminátové, přenosné (mobilní) či fasádní.

Poradenství ohledně vlajkových stožárů: Oldřich Mráz +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky.eu

Vlajkové stožáry hliníkové segmentové - více v kategorii hliníkové segmentové stožáry. Jedná se o stožáry složené z několika segmentů, díky čemuž jsou jednoduché na instalaci, přepravu a manipulaci. Můžete si vybrat ze čtyř druhů těchto stožárů pro váš typ vlajky a celkem ze sedmi typů dle výšky od 5m do 12m.

Vlajkové stožáry sklolaminátové - více v kategorii sklolaminátové vlajkové stožáry. Jedná se o kónické stožáry, které jsou standardně dodávané v bílé barvě. Hlavní výhodou těchto stožárů je pružnost a odolnost. I zde si můžete vybrat ze čtyř druhů stožárů výšek od 5m do 12m.

Vlajkové stožáry mobilní - přenosné - více v kategorii mobilní vlajkové stožáry. V této kategorii Vám nabízíme 3 typy stožárů, které jsou přenosné, lehce manipulovatelné a dají se tak jednoduše využít na různých místech. Na výběr máte mezi segmentovými nebo teleskopickými mobilními stožáry.

Fasádní stožár - řešení, když nemáte dostatek místa - více v kategorii fasádní stožár. Pokud nemáte možnost zabetovnovat si stožáry, je tu pro vás chytré řešení - FASÁDNÍ STOŽÁR. Patentovaný produkt - žerď, novinka na evropském trhu, kolem které se vám vlajka nikdy neomotá a tak bude vždy plnit reklamní funkci.

Náhradní díly k námi nabízeným vlajkovým stožárům naleznete zde: náhradní díly. Tyto náhradní díly použijete jak na hliníkové segmentové stožáry, tak na sklolaminátové vlajkové stožáry.

Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. Bližší informace naleznete jednotlivých kategoriích stožárů. Množstevní slevy na vyžádání (stozary@vlajky.eu), DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU. Nabízíme nejlepší stožáry v ČR v poměru kvalita a cena!

UPOZORNĚNÍ:

Námi nabízené hliníkové segmentové stožáry jsou vyrobeny v EU z kvalitních rour od výrobce s více jak 20 letou praxí a desetitisíci spokojených klientů.

V případě montáže patek svépomocí instruktážní video montáže
pevné patky najdete zde a sklopné patky zde.