Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Stožáry vlajek (hliníkové segmentové)

Vlajkové stožáry nabízíme v nejrůznějších provedeních. Stožáry na vlajky jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Správně umístěný vlajkový stožár zajístí vaší společnosti renomé prosperujícího podniku. Ne nadarmo najdete vlajkový stožár před většinou významných firem, u benzínových pump, prodejců automobilů, výrobních závodů, nebo napřiklad u bran státních institucí.

Vlajkové stožáry níže jsou zhotoveny z kvalitního hliníku, na tělo stožáru poskytujeme záruku 5 let. Dodávka stožárů je kompletní, včetně všech komponentů a patek. Stačí tedy jen podle návodu zabetonovat patku a nasadit tělo stožáru. Návody na montáže naleznete v horní liště "NÁVODY k montáži". Níže na stránce naleznete prospekt na stožáry vlajek, kde naleznete veškeré informace o stožárech. DODÁNÍ STOŽÁRŮ UMÍME ZAJISTIT UŽ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ - máme vlastní sklad v ČR.

Ceny v prospektu a níže jsou uvedeny při odběru menšího množství stožárů. Pro přesnou kalkulaci a větší odběr neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: pan Oldřich Mráz na email: stozary@vlajky.eu nebo na telefon +420 731 811 811

Dopravné stožárů:

Dopravu stožárů provádí kurýrní firma Top Trans. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru, počtu kusů a doručovací adresy. Bližší informace naleznete v prospektu níže. Cena a kvalita našich stožárů nemá v Evropě konkurenci, vyzkoušejte si nás.

UPOZORNĚNÍ:

Námi nabízené hliníkové vlajkové stožáry jsou vyrobeny v EU z kvalitních rour od výrobce s více jak 20 letou praxí a desetitisíci spokojených klientů.

V případě montáže patky ke stožáru svépomocí instruktážní video montáže
pevné patky najdete zde a sklopné patky zde.

PROSPEKT - HLINÍKOVÉ SEGMENTOVÉ VLAJKOVÉ STOŽÁRY

 • BANNER

  Hliníkový vlajkový stožár Banner

  Vlajkový stožár hliníkový segmentový s integrovaným otočným ramenem - vlajka je navlečena na integrovaném rameni s otočnou hlavicí. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Při výměně vlajky je nutné sklopit celý stožár. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici s ramenem, hliníkový vrchlík, Poe úchyty, závaží, SKLOPNOU PATKU.

  5 m5 590,- Kčks

  6 m5 950,- Kčks

  7 m6 280,- Kčks

  8 m6 750,- Kčks

  9 m7 430,- Kčks

  10 m8 220,- Kčks

  12 m9 040,- Kčks

 • KLASIK

  Hliníkový vlajkový stožár Klasik

  Stožár vlajek hliníkový segmentový s vnějším vedením lanka - nejjednodušší a nejlevnější provedení stožáru vlajek. Vlajka je upevněna na vnějším provazovém vedení. Provazové vedení je upevněno na vnějším držáku. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, plastovou hlavici, provazové vedení, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí.

  5 m3 690,- Kčks

  6 m3 990,- Kčks

  7 m4 380,- Kčks

  8 m4 780,- Kčks

  9 m5 470,- Kčks

  10 m6 330,- Kčks

  12 m + sklopná patka8 110,- Kčks

 • SUPER PLUS

  Hliníkový vlajkový stožár Super Plus

  Stožár vlajek hliníkový segmentový s vnitřním vedením lanka - vlajkové vedení je umístěno uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu - vše je umístěno uvnitř stožáru a chráneno proti krádeži. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici, hliníkový vrchlík, provazové vnitřní vedení, Poe úchyty, závaží, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí.

  4 m4 200,- Kčks

  5 m4 500,- Kčks

  6 m4 700,- Kčks

  7 m5 090,- Kčks

  8 m5 430,- Kčks

  9 m6 150,- Kčks

  10 m7 030,- Kčks

  12 m + sklopná patka8 970,- Kčks

 • SUPER WINDY

  Hliníkový vlajkový stožár Super Windy

  Vlajkový hliníkový segmentový stožár s vnitřním vedením lanka, zámkem na imbus a otočným spouštěcím a vytahovacím ramenem - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu - chráněno proti krádeži. Stožár je opatřen otočným ramenem, které je jednoduše pomocí lana ovladatelné. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici, hliníkový vrchlík, provazové vnitřní vedení, otočné rameno, Poe úchyty, závaží, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí.


  5 m5 250,- Kčks

  6 m5 580,- Kčks

  7 m5 800,- Kčks

  8 m6 100,- Kčks

  9 m6 880,- Kčks

  10 m7 630,- Kčks

  12 m + sklopná patka9 780,- Kčks