Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Beach vlajky - Muší křídla PREMIUM

Beach vlajky

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce, která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - 2,9 m, 4,3 m a 5,9 m.

Beach vlajky PREMIUM jsou velice kvalitní vlajky a termíny dodání jsou cca 7-10 dnů od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou je 100 % protisk na druhou stranu vlajkoviny, nevýhodou delší doba dodání.

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 – obchodní název Easyflag. Vlajky určené do extrémně větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pleteninu o hmotnosti 120g/m2 – obchodní název Windyflag. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. POZOR NA KONKURENČNÍ NABÍDKY S POUZE 80% PROTISKEM NA DRUHOU STRANU VLAJKY!Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem.

Upozornění:

Upozorňujeme, že tyto celolaminátové stožáry jako jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost a nemají s konkurenčními produkty zhotovenými z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného!

Bližší informace, ceníky patek a stožárů