Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Beach vlajky - Muší křídla PREMIUM

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných karbonových vláken a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce, která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - MINI, MIDI a MAXI a ve dvou provedeních - první typ pro tvar KAPKA a VLAJÍCÍCÍ a druhý typ pro tvar ROVNÝ S RAMENEM.

2. Beach vlajky PREMIUM - termín dodání

Beach vlajky PREMIUM jsou velice kvalitní vlajky a termíny dodání jsou cca týden od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou je 100 % protisk na druhou stranu vlajkoviny.

3. Nabízené materiály vlajek

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 - obchodní název Easyflag. Vlajky určené do extrémně větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pleteninu o hmotnosti 120g/m2 - obchodní název Windyflag. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Nově nabízíme tisk beach vlajek také na materiál Scandiflag, což je tkanina o hmotnosti 160 g/m2 a jedná se o nejkvalitnější a nejodolnější materiál na trhu! V případě zájmu o OBOUSTRANNÝ POTISK nabízíme luxusní řešení v podobě Bicoloru, což je speciální tkaná PES tkanina o hmotnosti 270 g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou - žádné nevzhledné sešívání, ale opravdu oboustranný potisk.Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. POZOR NA KONKURENČNÍ NABÍDKY S POUZE 80% PROTISKEM NA DRUHOU STRANU VLAJKY!Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

4. Tisk beach vlajek

Beach vlajky tiskneme technologií sítotisku nebo u menších množství digitálním potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. POZOR NA KONKURENČNÍ NABÍDKY S POUZE 80% PROTISKEM NA DRUHOU STRANU VLAJKY!Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

5. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. Na přání je možné dodat i podstavy bez rotátoru.

6. Grafické podklady

Po schválení cenové nabídky vám výrobní oddělení zašle šablony pro vámi vybraný typ a velikost beach vlajky. Do šablony je nutné vložit grafiku ve vektorech. V případě zájmu o grafické služby, jsme schopni za poplatek zpracovat grafické podklady a vytvořit návrhy dle vašich požadavků. Ceny za grafické zpracování jsou již od 200 Kč. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše výrobní oddělení.

Upozornění!

Upozorňujeme, že tyto celolaminátové stožáry jako jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost a nemají s konkurenčními produkty zhotovenými z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného!

Bližší informace, ceníky patek a stožárů


Beach vlajky - Muší křídla ECONOMY

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost.

2. Beach vlajky ECONOMY - termín dodání

Beach vlajky ECONOMY jsou skvělou reklamou pro vaši společnost ať již na veletrzích či před obchod či na jiných sportovních a jiných událostech. Termíny dodání jsou do týdne od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou beach vlajek economy je rychlé dodání a to již do 3 dnů do týdne od objednání. Nevýhodou oproti beach vlajkám PREMIUM je cca 90% protisk na druhou stranu vlajkoviny.

3. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení.

4. Nabízené materiály vlajek a tisk

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na polyester (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 115 g/m2. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Beach vlajky ECONOMY mají na rozdíl od Beach vlajek PREMIUM 90 % protisk na druhou stranu vlajkoviny. Výhodou je možnost rychlé výroby a to již od 3 dnů!Bližší informace, ceníky patek a stožárů