Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Beach vlajky - Muší křídla PREMIUM

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. Je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce... Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů.

Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných karbonových vláken a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce, která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - MINI, MIDI a MAXI a ve dvou provedeních - první typ pro tvar KAPKA a VLAJÍCÍCÍ a druhý typ pro tvar ROVNÝ S RAMENEM.

2. Beach vlajky PREMIUM - termín dodání

Beach vlajky PREMIUM jsou velice kvalitní vlajky a termíny dodání jsou cca týden od dodání a odsouhlasení grafických návrhů.

3. Nabízené materiály vlajek

Vlajky zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního polyesteru (PES) zahraniční výroby. Naše společnost nabízí následující materiály:

PES vlajkovina Easyflag

Tento materiál je nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2, který se hodí na běžné vlajky firemní i státní. Struktura polyesterových vláken zaručuje vysokou odolnost proti natržení.

PES vlajkovina Windyflag

Tento materiál má hmotnost 120g/m2 a je určen na vlajky do extrémnějšího větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky! Vlivem povětrnosti se pravý dolní roh zaoblí ale netrhá díky speciální struktuře. Zaoblení rohu není důvodem k reklamaci.

PES tkanina Scandiflag

Tento materiál má hmotnost 160g/m2 je určen na vlajky do větrnějšího prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandinávských zemí a tam, kde je požadována odolnost v povětrnosti například do obchodních center apod.

PES tkanina Bicolor

Tento materiál má hmotnost 270 g/m2 je určený na exteriérové vlajky s oboustranným tiskem. Tkanina je opatřená vnitřní černou tkanou vložkou. Konfekčně se tato tkanina upravuje jako standardní vlajky. Použitím této vlajkoviny se definitvně odstraňuje nutnost sešívání 2 vlajek k sobě a vkládání vnitřního separátoru, což je nevzhledné a tvarově problematické vzledem ke 3 vrstvám vlajkoviny. Šířka tkaniny Bicolor je 200 cm a tisk se provádí technologií sublimačního tisku nebo sítotisku.

4. Tisk beach vlajek

Beach vlajky tiskneme technologií sítotisku nebo u menších množství digitálním potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny.

Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

5. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení telefonicky nebo na email zakazky@vlajky.eu. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. Na přání je možné dodat i podstavy bez rotátoru.

6. Grafické podklady - šablony pro vložení grafiky

Po schválení cenové nabídky vám výrobní oddělení zašle šablony pro vámi vybraný typ a velikost beach vlajky. Do šablony je nutné vložit grafiku ve vektorech.

V případě, že si nevíte rady s grafickou přípravou, pošlete nám veškeré podklady, co máte k dispozici a my Vám velmi rádi poradíme.

Šablony pro beach vlajky PREMIUM

Upozornění!

Upozorňujeme, že tyto celolaminátové stožáry jako jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost a nemají s konkurenčními produkty zhotovenými z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného!

Bližší informace, ceníky patek a stožárů


Beach vlajky - Muší křídla ECONOMY

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce... Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost.

2. Beach vlajky ECONOMY - termín dodání

Beach vlajky ECONOMY jsou skvělou reklamou pro vaši společnost ať již na veletrzích či před obchod či na jiných sportovních a jiných událostech. Termíny dodání jsou do týdne od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou beach vlajek economy je rychlé dodání a to již do 3 dnů do týdne od objednání.

3. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení.

4. Nabízené materiály vlajek a tisk

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na polyester (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 115 g/m2. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním.

6. Grafické podklady - šablony pro vložení grafiky

Po schválení cenové nabídky vám výrobní oddělení zašle šablony pro vámi vybraný typ a velikost beach vlajky. Do šablony je nutné vložit grafiku ve vektorech.

V případě, že si nevíte rady s grafickou přípravou, pošlete nám veškeré podklady, co máte k dispozici a my Vám velmi rádi poradíme.

Šablony pro beach vlajky ECONOMYBližší informace, ceníky patek a stožárů

Vybrané vlajky:

 • Křížový stojan s pevným trnem

  Křížový stojan s pevným trnem

  Nabízíme stojan 50x60 cm - váha 2,2 kg s pevným trnem. Je možné dokoupit rotátor, aby se vlajka ve větru otáčela. Velikost balení 6x10x61 cm.

  1 ks390,- Kčks

 • Nájezdový stojan s pevným trnem

  Nájezdový stojan s pevným trnem

  Nájezdový stojan s pevným trnem vhodný pod kola automobilu.

  1 ks500,- Kčks

 • Přenosná taška

  Přenosná taška

  Přenosná taška na prut a beach vlajku. Do tašky můžete přibalit i podstavu (špice, křížový stojan, zavrtávací stojan nebo zátěžový vak na vodu).

  Všechny velikosti225,- Kčks

 • Rotátor

  Rotátor

  Nabízíme rotátor vhodný na desky a křížové stojany s pevným trnem.

  1 ks200,- Kčks

 • Špice s rotátorem

  Špice s rotátorem

  Nabízíme špice s rotátorem, vhodné do zapíchnutí prutu do trávy. Velikost balení 4x6x52 cm, váha 1 kg.

  1 ks320,- Kčks

 • Stožár/Prut na beach vlajku

  Stožár/Prut na beach vlajku

  Nabízíme kvalitní hliníkové pruty na beach vlajky různých velikostí - sedí na tvary kapka i křídlo.

  Velikosti:
  S - 2,6 m (MINI)
  M - 3,1 m
  L - 4,1 m (MIDI)
  XL - 5,2 m (MAXI)

  S290,- Kčks

  M340,- Kčks

  L490,- Kčks

  XL595,- Kčks

 • Stojan deska 6 kg s pevným trnem

  Stojan deska 6 kg s pevným trnem

  Stojan deska o váze 6 kg nabízíme s pevným trnem o rozměru cca 38x38 cm. Je možné dokoupit rotátor pro otáčení vlajky.

  1 kus840,- Kčks

 • Stojan deska 8 kg s pevným trnem

  Stojan deska 8 kg s pevným trnem

  Stojan deska o váze 8 kg nabízíme s pevným trnem o rozměru cca 40x40 cm. Je možné dokoupit rotátor pro otáčení vlajky. Rozměr balení je 40x40x6 cm.

  2 kusy, 40×40cm2 100,- Kčks

  1 kus, 40×40 cm1 150,- Kčks

 • Stojan deska 12 kg s pevným trnem

  Stojan deska 12 kg s pevným trnem

  Stojan deska o váze 12 kg nabízíme s pevným trnem o rozměru cca 51x51 cm. Je možné dokoupit rotátor pro otáčení vlajky.

  1 kus1 540,- Kčks

 • Vak na vodu (na kříž)

  Vak na vodu (na kříž)

  Nabízíme zátěžový vak na naplnění vodou. Velikost balení 10x10x5 cm.

  1 ks170,- Kčks

 • Zavrtávací stojan s rotátorem

  Zavrtávací stojan s rotátorem

  Zavrtávací stojan vhodný do trávy, písku a dalších nezpevněných ploch. Velikost cca 10x10x50 cm).

  1 ks490,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ