Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Beach vlajky - Muší křídla PREMIUM

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných karbonových vláken a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce, která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - MINI, MIDI a MAXI a ve dvou provedeních - první typ pro tvar KAPKA a VLAJÍCÍCÍ a druhý typ pro tvar ROVNÝ S RAMENEM.

2. Beach vlajky PREMIUM - termín dodání

Beach vlajky PREMIUM jsou velice kvalitní vlajky a termíny dodání jsou cca týden od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou je 100 % protisk na druhou stranu vlajkoviny.

3. Nabízené materiály vlajek

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 - obchodní název Easyflag. Vlajky určené do extrémně větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pleteninu o hmotnosti 120g/m2 - obchodní název Windyflag. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Nově nabízíme tisk beach vlajek také na materiál Scandiflag, což je tkanina o hmotnosti 160 g/m2 a jedná se o nejkvalitnější a nejodolnější materiál na trhu! V případě zájmu o OBOUSTRANNÝ POTISK nabízíme luxusní řešení v podobě Bicoloru, což je speciální tkaná PES tkanina o hmotnosti 270 g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou - žádné nevzhledné sešívání, ale opravdu oboustranný potisk.Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. POZOR NA KONKURENČNÍ NABÍDKY S POUZE 80% PROTISKEM NA DRUHOU STRANU VLAJKY!Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

4. Tisk beach vlajek

Beach vlajky tiskneme technologií sítotisku nebo u menších množství digitálním potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. POZOR NA KONKURENČNÍ NABÍDKY S POUZE 80% PROTISKEM NA DRUHOU STRANU VLAJKY!Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění počtu kusů a typu beach vlajky.

5. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. Na přání je možné dodat i podstavy bez rotátoru.

6. Grafické podklady

Po schválení cenové nabídky vám výrobní oddělení zašle šablony pro vámi vybraný typ a velikost beach vlajky. Do šablony je nutné vložit grafiku ve vektorech.

V případě, že si nevíte rady s grafickou přípravou, pošlete nám veškeré podklady, co máte k dispozici a my Vám velmi rádi poradíme.

Upozornění!

Upozorňujeme, že tyto celolaminátové stožáry jako jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost a nemají s konkurenčními produkty zhotovenými z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného!

Bližší informace, ceníky patek a stožárů


Beach vlajky - Muší křídla ECONOMY

Beach vlajky

1. Co jsou beach vlajky a stožáry

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost.

2. Beach vlajky ECONOMY - termín dodání

Beach vlajky ECONOMY jsou skvělou reklamou pro vaši společnost ať již na veletrzích či před obchod či na jiných sportovních a jiných událostech. Termíny dodání jsou do týdne od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou beach vlajek economy je rychlé dodání a to již do 3 dnů do týdne od objednání. Nevýhodou oproti beach vlajkám PREMIUM je cca 90% protisk na druhou stranu vlajkoviny.

3. Podstavy k Beach vlajkám

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení.

4. Nabízené materiály vlajek a tisk

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na polyester (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 115 g/m2. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Beach vlajky ECONOMY mají na rozdíl od Beach vlajek PREMIUM 90 % protisk na druhou stranu vlajkoviny. Výhodou je možnost rychlé výroby a to již od 3 dnů!Bližší informace, ceníky patek a stožárů