Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Reklamní vlaječky, Firemní vlaječky

Reklamní (firemní) vlaječky

Firemní vlaječka
Firemní vlaječka
Firemní vlaječka

1. Rozměr:

Reklamní (firemní) vlaječky nabízíme v rozměru podle přání zákazníka ve vertikálním nebo horizontálním provedení, ve tvaru obdélníku, čtverce, pětiúhelníku, tojúhelníku nebo erbu. Standardní rozměry jsou např. 11x16 cm, 12x18 cm, 13x20 cm, 15x22 cm. Na přání můžeme zhotovit i jiný rozměr a tvar.

2. Technické údaje:

Reklamní (firemní) vlaječky nabízíme z PES saténového hedvábí o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.

Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí handrovitým dojmem.

Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.

3. Stojánky k vlaječkám:

K vlaječkám nabízíme stolní stojánky na zavěšení nebo nasunutí. Jedná se konkrétně o stojánky celochromované, komaxitované, dřevěné nebo kombinované. Více naleznete zde: stojánky.

4. Orientační ceny:

Cena reklamní vlaječky se odvíjí od rozměru a počtu kusů. Nezáleží na počtu barev potisku ani motivu na přední nebo zadní straně vlaječky. Vlaječky vyrábíme do rozměru 30x45 cm.

5. Příplatky:

Příplatek za obšití bílými třásněmi je do rozměru 11x16 cm - 25 Kč/ks, do rozměru 19x24 cm - 30 Kč/ks, do rozměru 30x45 cm - 40 Kč/ks. Cena zhotovení vzorku vlaječky je 650 Kč v rozměru do 19x24 cm a 950 Kč v rozměru do 30x45 cm.

Na stránce poradíme najdete jednoduchý formulář pro odeslání Vaší žádosti, nebo nás kontaktujte přímo.

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ