Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Stolní vlaječky a stojánky

Stolní vlaječky a stojánky

Stolní vlaječky a stojánky
Stolní vlaječky a stojánky
Mávací vlaječka

V této kategorii naleznete následující zboží:

Stolní vlaječky - více v kategorii Stolní vlaječky. Zde naleznete státní stolní vlaječky, vlaječky mezinárodních organizací, ale také vlaječky krajů.

Stojánky pro vlaječky - více v kategorii stolní stojánky. Stojánky na vlaječky nabízíme v různých provedeních - dřevěné, kovové, chromované a další.

Firemní - reklamní vlaječky naleznete zde: firemní vlaječky. Na zakázku Vám vyrobíme stolní vlaječky dle Vašeho přání až do rozměru 30x45 cm.

Mávací vlaječky naleznete zde: mávací vlaječky.

Stolní vlaječky nabízíme z PES saténového hedvábí Satinette o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.

Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí handrovitým dojmem.

Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ