Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Vyšívané vlajky

Vyšívané vlajky

Ruční či strojová výroba vyšívaných vlajek

Kromě běžné strojové výroby, dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka, kterého zajímá špičková ruční práce. Nabízíme výrobu vlajek, které mohou vznikat i více než jeden měsíc a přesto se na nich každý den intenzivně pracuje.

Každá taková vlajka je ryzím uměleckým dílem a nikdo jiný nemůže vlastnit přesně stejnou. Dle přání zákazníka zhotovíme profesionální návrh nové vlajky, případně vytvoříme repliku dle předlohy. Je pochopitelné, že takovéto výrobky patří do vyšší cenové kategorie, přesto o ně zájem klientů pozvolna roste. Slavnostní vyšívaná vlajka reprezentuje svého majitele při různých jednáních, společenských setkáních, soutěžích místních i mezinárodních. Například vyšívané hasičské vlajky jsou chloubou každého hasičského sboru, který vlajku i po několik generací pečlivě uchovává a při soutěžích se s ní hrdě prezentuje. Obvyklá je výroba městských i obecních vlajek, mnoho vyšívaných nejen hasičských vlajek, ale i sokolských, včelařských, baráčnických, hornických, vojenských, policejních, mysliveckých. Zhotovujeme však i vlajky firemní, cechovní, spolkové případně i rodinné (například erbové). K vlajkám nejvyšší kvality patří stejně kvalitní žerdě. I ty pro své zákazníky dokážeme vyrobit na míru, přesně dle zadání.


Pamětní a smuteční stuhy

Nabízíme také nádherné pamětní či smuteční stuhy, které jsou opět vyvedeny v prvotřídní kvalitě. Při jejich výrobě používáme jako podkladové materiály samet, vlajkový rips, satén nebo materiál dle výběru. Tvary stuh a jejich dozdobení závisí čistě na přání zákazníka.

Pro více informací či nezávaznou kalkulaci ceny napište na: oldrich.mraz@vlajky.eu

 • Slavnostní vlajka ČR - sametová

  Slavnostní vlajka ČR - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka ČR je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm12 000,- Kčks

 • Slavnostní vlajka EU - sametová

  Slavnostní vlajka EU - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka Evropské unie je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm14 700,- Kčks

 • Slavnostní vlajka SR - sametová

  Slavnostní vlajka SR - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka Slovenské republiky je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm27 500,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ