Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Držáky bannerů na sloupy - Street bannery

Držáky na sloupy - výborná reklama!

Systém držáků nabízíme v několika verzích - jeden systém, mnoho možností.

Poradenství ohledně street bannerů: Ondřej Feduň +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky.eu

1. Street bannery s jedním horním nebo dvěma (horní a dolní) rameny: Jedná se o velmi kvalitní hliníkové držáky na sloupy, kde dodávka obsahuje buď 1 nebo 2 hliníková ramena a univerzální držák na sloup, který pasuje na jakýkoliv sloup. Na tyto držáky je možné umístit až 4 m vlajky při šíři 100 cm či 4,5 m při šíři 75 cm! Tento systém je možné namontovat i přímo na stěnu.

2. Street bannery včetně držáku s vlajkou: Jedná se o stejný systém jako v případě první možnosti (na výběr opět se dvěma rameny nebo jen horním ramenem), ale dodávka obsahuje speciální držák na sloupy se dvěma otvory - jeden na horní rameno a druhý na tyč s vlajkou - není třeba více modulů! Sklon držáku na vlajku je 45 stupňů. Bannery mohou být stejných velikostí jako v případě první možnosti a vlajku doporučujeme do velikosti 70x110 cm.

3. Držák na vlajku na sloupy: Jedná se o speciální držák na sloupy pro umístění jedné nebo více vlajek kolem dokola. Velikost vlajek vhodná na ty toto sloupové držáky je 125x200 cm!

Náhradní díly: Všechny součásti je možné také zakoupit samostatně či postupně dokupovat.

Dopravné držáků na sloupy:

 • Dopravné je 290 Kč bez DPH.
 • Množstevní slevy na vyžádání (stozary@vlajky.eu)
 • DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU.
 • Banner and flag

  Banner and flag

  1 RAMENO DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoce kvalitní univerzální dvojdržák na sloup s hliníkovým ramenem a hliníkovou žerď s hlavicí na vlajku + spodní univerzální držák na sloup s očkem na uchycení karabinky spodní pravá část banneru vlaje.

  2 RAMENA DODÁVKA OBSAHUJE:
  1x vysoce kvalitní univerzální dvojdržák na sloup s hliníkovým ramenem a hliníkovou žerď s hlavicí na vlajku, 1x vysoce kvalitní univerzální jednodržák na sloup s hliníkovým ramenem na spodní část banneru - banner je vypnutý.

  ( Vlajka/banner není součástí )

  1 rameno3 450,- Kčks

  2 ramena4 190,- Kčks

 • Flag

  Flag

  FLAG DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoce kvalitní univerzální držák na sloup s hliníkovou žerdí s hlavicí na vlajku + spodní univerzální držák na sloup s očkem na uchycení karabinky spodní pravá část banneru vlaje.

  ( Vlajka/banner není součástí )

  Flag2 160,- Kčks

 • Street banner

  Street banner

  1 RAMENO DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoce kvalitní univerzální držák na sloup s hliníkovým ramenem + spodní univerzální držák na sloup s očkem na uchycení karabinky - spodní pravá část vlajky vlaje.

  2 RAMENA DODÁVKA OBSAHUJE:
  2x vysoce kvalitní univerzální držák na sloup s hliníkovým ramenem - vlajka je vypnutá.

  ( Vlajka/banner není součástí )

  1 rameno1 210,- Kčks

  2 ramena2 080,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ