Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Firemní vlajky

Kvalitní firemní (reklamní) vlajky

1. Rozměry:

Reklamní (firemní) vlajky nabízíme v rozměrech dle přání zákazníka a to od malých velikostí typu 11x16 cm do 200x600 cm. Vlajky nabízíme ve vertikálním i horizontálním provedení.

2. Nabízené materiály vlajek:

Vlajky zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního polyesteru (PES) zahraniční výroby. Naše společnost nabízí následující materiály:

PES vlajkovina Easyflag

Tento materiál je nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2, který se hodí na běžné vlajky firemní i státní. Struktura polyesterových vláken zaručuje vysokou odolnost proti natržení.

PES vlajkovina Windyflag

Tento materiál má hmotnost 120g/m2 a je určen na vlajky do extrémnějšího větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky! Vlivem povětrnosti se pravý dolní roh zaoblí ale netrhá díky speciální struktuře. Zaoblení rohu není důvodem k reklamaci.

PES tkanina Scandiflag

Tento materiál má hmotnost 160g/m2 je určen na vlajky do větrnějšího prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandinávských zemí a tam, kde je požadována odolnost v povětrnosti například do obchodních center apod.

PES tkanina Bicolor

Tento materiál má hmotnost 270 g/m2 je určený na exteriérové vlajky s oboustranným tiskem. Tkanina je opatřená vnitřní černou tkanou vložkou. Konfekčně se tato tkanina upravuje jako standardní vlajky. Použitím této vlajkoviny se definitivně odstraňuje nutnost sešívání 2 vlajek k sobě a vkládání vnitřního separátoru, což je nevzhledné a tvarově problematické vzhledem ke 3 vrstvám vlajkoviny. Šířka tkaniny Bicolor je 200 cm a tisk se provádí technologií sublimačního tisku nebo sítotisku.

3. Tisk provádíme:

a) technologií sítotisku v přímých barvách nebo rastru disperzními barvivy s následným vysokotlakým pařením a praním výrobků. Uvedený materiál a technologie zaručuje u vlajek 100% protisk barev, vysokou stabilitu v povětrnosti, odolnosti proti UV zážení, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobků, snadnou údržbu. Plnoplošně natiskneme bez nutnosti nastavování sít plochu o rozměru 200x600 cm.

b) technologií přímého digitálního potisku speciálními barvivy s následnou fixací a praním výrobků. Tato technologie zajišťuje stejně jako sítotisk vysokou stabilitu v povětrnosti, odolnosti proti UV záření, stálobarevnost (st.5-7 z 8mi st.), a snadnou údržbu. Tiskneme do šíře potisku 300 cm bez ohledu na délku u vlajkovin Easyflag a Windyflag. U Scandiflagu tiskneme do šíře 200 cm a u tkaniny Bicolorflag je rozměr omezen na 200x400 cm.

4. Konfekce:

Konfekčně je vlajka po obvodu opatřena dvojitým bezpečnostním švem prošitým na 2 jehlovém šicím stroji PES nitěmi. Pro materiál Windyflag se vlajka s ohledem na nepáratelnou strukturu neobšívá a je pouze střižená. Pro různá použití je vlajka dále opatřena lemovkou s přišitými plastovými karabinami, tunelem z PES tkaniny, PES provazem, popř. upravena dle Vašeho přání. V případě nestandardní konfekce dle vzorku, ztrácí odběratel možnost reklamace vlajek z tohoto důvodu. Pro objednávku je nutno specifikovat konfekci.

Nejpoužívanější konfekce vlajek

5. Počet kusů a cena vlajek:

Počet kusů vlajek potřebných k výrobě není omezen, tudíž Vám zhotovíme vlajku už od 1 kusu. Doporučujeme Vám však držet se nepsaného pravidla - 3 kusy vlajek na jeden stožár pro možnost výměny a údržby vlajek. Cena vlajek vyrobených na zakázku závisí na počtu požadovaných kusů, rozměru vlajky, počtu a rozměru barev. Na základě těchto informací Vám obratem sdělíme konkrétní cenovou nabídku. Cena s rostoucím počtem kusů vlajek klesá exponenciálně.

6. Pokyny pro používání, údržbu a ošetřování vlajek:

  • a) Použití:

  • vlajka musí volně vlát tak, aby nenarážela na stožáry, stromy, dráty, stěny budov apod. Při bouřlivém počasí nebo silném větru 40-50 km/hod je nutno vlajku sundat, aby nedošlo k jejímu poškození. Vlajka musí být vyprána včas a to dříve, než dojde k jejímu ušpinění, když špína je již trvale fixována do vlákna vlajkoviny.

  • b) Údržba a ošetřování:

  • vlajka může být prána v běžné pračce s přidáním značkových pracích prostředků při teplotě praní do 60st. Celsia v cyklu pro jemné prádlo se slabým odstředěním. Silně ušpiněná vlajka může být ošetřena lehkým mnutím za použití tekutého (mazlavého) mýdla. Škrabání nebo intenzivní drhnutí působí na vlajku nepříznivě. Nedoporučujeme vlajku podrobovat chemickému čištění nebo benzínové lázni. Je zakázáno vlajku sušit v sušičce. Teplota žehlení se provádí žehličkou nastavenou na (.). Při vnějším použití je lepší vlajku pověsit ještě mokrou na vlajkový stožár.

  • c) Důležité:
  • při mechanickém poškození vlajky od ostrých předmětů, popř. vlivem silného větru apod., je nutno tuto neprodleně poslat výrobci k opravě, aby nedošlo k zvětšování poškození a k znehodnocení vlajky!!!

7. Grafika pro tisk vlajek:

Grafiké podklady pro zhotovení zakázky s potiskem přímými barvami je nejlépe poslat ve vektorech - křivkách v grafickém programu Corel Draw nebo Adobe Illustrator. Koncovky grafických souborů cdr, ai, pdf, eps. Barvy stanovte podle vzorkovnice Pantone C nebo CMYK. Grafické podklady pro rastrové motivy potřebujeme dodat 1:1 při rozlišení min. 80 dpi. Žádáme o neslučování vrstev obrázku. Použitá písma je vždy nutné převést do křivek a ponechat je v samostatné vrstvě. Je ideální zaslat nátisk k barevné korektuře.

V případě, že si nevíte rady s grafickou přípravou, pošlete nám veškeré podklady, co máte k dispozici a my Vám velmi rádi poradíme.


Pokud budete mít zájem o výrobu většího počtu firemních vlajek, či jiných nestandardních vlajek, zašlete nám prosím informace o požadovaném množství, velikosti a počet barev nutných pro zhotovení Vaší firemní vlajky. Ten stejný den Vám zašleme kalkulaci na všechny 4 materiály viz výše.

Na stránce poradíme najdete jednoduchý formulář pro odeslání Vaší žádosti, nebo nás kontaktujte přímo.


Pro nezávaznou cenovou nabídku nás kontaktujte
Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ