Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Mobilní teleskopické stožáry - Mobilní teleskopický stožár na vlajky

NOVÝ teleskopický vlajkový stožár

Teleskopický mobilní stožár má nastavitelnou výšku od 2 do 6 m a je vhodný na prezentace firem na různých veletrzích, výstavách, automobilových akcích apod. Tento stožár seskládá ze segmentů, které se zasouvají do sebe a proto je jeho instalace otázkou několika málo minut včetně vyvěšení vlajky. Přeprava je také velmi snadná - přepravní délka je do 2 m.

Teleskopické stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek, které jsou velmi odolné a mají 120 cm dlouhé otočné rameno. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: pan Ondřej Feduň stozary@vlajky.eu

Tyto stožáry jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Tento stožár můžete umístit kdekoliv, kde se potřebujete prezentova - u výstavního stánku na veletrhu či v sezóně u vaší kamenné pobočky.

PROSPEKT - NOVÝ TELESKOPICKÝ STOŽÁR

Teleskopický stožár - podstavy:

Ke každému stožáru je nutné zakoupit některou z patek/stojanů dle vašeho výběru - více v tomto prospektu

Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. V případě odběru většího množství stožárů vám můžeme poskytnout slevu, kontaktujte nás na stozary@vlajky.eu.

DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU (DOPRAVA ZDARMA, SLEVY 5-20 %)!

 • Mobilní teleskopický stožár

  Mobilní teleskopický stožár

  Nabízíme kvalitní teleskopický hliníkový stožár, který seskládá ze 4 vytahovatelných částí, pomocí kterých si jednoduše nastavíte výšku stožáru od 2 do 6 m. Stožáry jsou vhodné na prezentaci firem na výstavách, veletrzích, automobilovýchakcích či pro sezónní prezentaci před firmou. Stožáry jsou jednoduše přepravitelné, složitelné i rozložitelné.

  200 - 600 cm3 890,- Kčks

 • Stojany k teleskop. stožáru

  Stojany k teleskop. stožáru

  Nabídka stojanů k novému teleskopickému stojanu - stojan ocelová deska se závažím, nájezdová patka pod kolo auta křížový samostatně stojící stojan, zavrtávací patka vhodná na krátkodobé použití na akcích plus doplněk - transportní taška na stožár.

  Deska + závaží (cca 45 kg)1 090,- Kčks

  Nájezdový stojan690,- Kčks

  Křížový stojan1 690,- Kčks

  Zavrtávací stojan890,- Kčks

  Transportní taška450,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ