Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Inovativní Fasádní Stožár

NOVINKA: Fasádní stožár, na kterém se vlajka nikdy nezamotá a vždy bude plnit reklamní funkci!

Poradenství ohledně stožárů: OOndřej Feduň +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky.eu

PROSPEKT - technická data, fotografie

Na český trh Vám přinášíme evropskou novinku.. Jedná se o kvalitní fasádní stožár včetně žerdi, která se postará o to, že se vám vlajka kolem tyče již nikdy neomotá.

Fasádní stožár: je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Povrch je buď komaxitovaný bílou barvou RAL 9010 nebo šedou barvou RAL 9007, případně je leštěný. Velikost držáku je 150x300 mm a váha je necelé 2 kg. Držák má elegantní tvar a hodí se tak na jakoukoliv fasádu domu. Na držáku je udělané speciální zahnutí, které odvádí vodu od fasády a zabraňuje, aby se časem na vaší fasádě (vlivem deště) vytvořily nevzhledné usazeniny.

Ukázkové video

Žerď ke stožáru je vyrobena z hliníku a je opatřena povrchovou úpravou - komaxitováním barvami RAL 9010 nebo 9007. Žerdě nabízíme v délce 2,5 nebo 3 m a průměr žerdi je 4 cm. Žerď má speciální patent, díky které se vám vlajka ani při velkém větru neomotá a vy ji nebudete muset pracně rozmotávat.

Instalace je velmi jednoduchá, stejná, jako u jiných klasických fasádních držáků na 4 šrouby.

VLAJKY na tento držák přizpůsobujeme uchycením tak, aby na žerď přesně seděla. Níže v nabídce naleznete nejprodávanější vlajky. V případě zájmu o jiné vlajky uveďte do poznámky v objednávce nebo nás telefonicky nebo emailem kontaktujte. Na zakázku vyrobíme vlajky obecní, firemní, krajské či jiné dle Vaší potřeby.

Dopravu zajišťuje služba TopTrans. Ceny jsou individuální dle počtu kusů a vzdálenosti.

 • Komplet fasádní stožár a žerď 3 m

  Komplet fasádní stožár a žerď 3 m

  Nabízíme komplet - fasádní držák včetně žerdě dlouhé 3 m ve Vámi vybrané barvě - bílé či šedé. Vlajky jsou vhodné s tunelem, který šířkou přizpůsobíme na tento stožár. Více informací naleznete v prospektu výše nebo po rozkliknutí obrázku.

  Bílá RAL 90106 390,- Kčks

  Šedá RAL 90076 390,- Kčks

 • Komplet fasádní stožár a žerď 2,5 m

  Komplet fasádní stožár a žerď 2,5 m

  Nabízíme komplet - fasádní držák včetně žerdě dlouhé 2,5 m ve Vámi vybrané barvě - bílé či šedé. Vlajky jsou vhodné s tunelem, který šířkou přizpůsobíme na tento stožár. Více informací naleznete v prospektu výše či po rozkliknutí fotografie.

  Bílá RAL 90105 550,- Kčks

  Šedá RAL 90075 550,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ