Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

LED osvětlení stožárů na vlajky

LED osvětlení vlajkových stožárů

Ke všem prodávaným pevným hliníkovým a sklolaminátovým stožárům Vám jako NOVINKU můžeme nabídnout LED hlavici, která bude osvětlovat Vaše vlajky po setmění. Je to další možnost jak zviditelnit Vaše reklamní vlajky.

Solární hlavice nevyžadují kabelové připojení, protože jsou nabíjené solárními bateriemi, které využívají sluneční energie. LED hlavice bude od setmění osvětlovat Vaše vlajky i tam, kde není veřejné osvětlení. Není potřeba ani žádná odborná montáž, hlavice se jednoduše nasadí na vrchol stožáru místo ozdobné nebo klasické plastové hlavice.

LED hlavice jsou vyrobeny z plastů: ABS + PC, zajišťujících dlouhou životnost, ochranu proti stárnutí, žloutnutí a korozi. Je osazena 26 led diodami. Doba nabíjení na přímém slunci je 3-4 hodiny a doba osvětlení je až 8 hodin v závislosti na slunečním záření daný den.

Pro detailní informace se můžete obrátit na naše specialisty: pan Ondřej Feduň na email: stozary@vlajky.eu nebo na telefon +420 731 811 811

PROSPEKT - LED OSVĚTLENÍ STOŽÁRŮ

  • LED osvětlení

    LED osvětlení

    Led hlavice - výborné řešení pro osvětlení sklolaminátových a hliníkových vlajkových stožárů. Hlavice se jen nasadí na otočnou hlavici (není součástí dodávky, ale z 90% je součástí stožáru).

    Bílé1 990,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ