Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Servis vlajkových stožárů

Servis vlajkových stožárů

V rámci dodržení záručních lhůt, doporučujeme pravidelný (alespoň jednou za 2 roky) servis a údržbu stožárů. Jedině tím zaručíte nejdelší životnost a vysokou míru reprezentativnosti. Placený servis poskytujeme cca do 2-3 týdnů od objednání.

S naší dlouholetou zkušeností v oboru se zaměřujeme nejen na prodej stožárů, ale také na poskytování kompletního servisu. Díky tomu můžete být jistí, že vaše vlajkové stožáry budou mít dlouhou životnost a budou v perfektním stavu i po letech používání.

1. Profesionální servis stožárů pro bezpečnost a spokojenost

Nabízíme také prvotřídní servis, který zajišťuje, že vaše vlajkové stožáry zůstanou v optimálním stavu a budou neustále prezentovat vaši firmu, organizaci nebo akci v nejlepším světle. S naším profesionálním servisem můžete mít jistotu, že vaše vlajkové stožáry budou vždy spolehlivé a bezpečné.

2. Dlouhodobá životnost a funkčnost

S naším servisem budeme pravidelně pečovat o vaše stožáry, abychom minimalizovali riziko jakýchkoli problémů a zajistili jejich bezproblémový provoz po mnoho let. Důkladně zkontrolujeme každý detail a provedeme potřebné úpravy, abychom zajistili optimální výkon a bezpečnost vašich stožárů.

3. Jak probíhá servis?

Servisní četa v dohodnutý termín přijede a celý stožár zkontroluje. Kontrolují se kotvící prvky, veškeré příslušenství a samotné tělo stožáru, zda není nijak poškozeno. V rámci pravidelného servisu od nás získáte náhradní díly s významnou slevou. Fakturace se skládá z paušálu za servis, dopravy servisní čety a samotných náhradních dílů. Po fakturaci Vám vystavíme servisní protokol, kde bude uveden soupis prací a cena. Výstupem servisu je i servisní protokol.

Více informací a cenové nabídky vám zpracuje: Ondřej Feduň +420 731 811 811, emailový kontakt: stozary@vlajky.euPro nezávaznou cenovou nabídku nás kontaktujte.
Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ