Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Montáž vlajkových stožárů

Montáž vlajkových stožárů

Montáž stožárů
Montáž stožárů

Nabízíme kompletní montáž a instalaci stožárů “na klíč”. Vyberte vhodné místo, které označíte a my se postaráme o zbytek. V rámci této služby dostanete kompletně vše - výkopové práce, betonáž, instalace stožárů, příslušenství a vlajek.

Montáž provádí profesionálové z řad výrobců stožárů, který má více než 20 leté zkušenosti.

1. Jaké jsou ceny?

Ceny jsou vypočítávány individuálně dle typu, počtu stožárů a místa instalace. Vždy se snažíme, aby pro klienty byl servis a montáž cenově co nejvýhodnější. Montáž provádíme už od 1 kusu.

2. Za jak dlouho zpracujete cenovou nabídku?

Cenovou nabídku pro Vás zpracujeme co nejrychleji, standardně nejpozději do následujícího pracovního dne.

3. Za jak dlouho od objednání proběhne montáž stožárů?

Snažíme se vždy zakázku na klíč vyřídit kompletní do 1 měsíce (průměrná doba je 1-3 týdny).

4. Co musím připravit na objednanou montáž?

Konkrétní termín montáže Vám sdělíme 3 dny před montáží. Při objednání montáže je tedy nutné případné dovolené a další uzavření komunikovat již při objednávce montáže, abychom stím mohli při plánování trasy počítat. Před příjezdem potřebujeme mít jasně označená místa (s ohledem na inženýrské sítě) budoucích betonových základů. Nejčastěji se používají betonové základy o rozměru 40x40cm a 100cm do hloubky. V den montáže musí být připravená voda a elektřina pro potřeby montáže. Pokud toto není možné zajistit, informujte nás předem, montážní četa přiveze elektrocentrálu a vlasní vodu.

5. Jak probíhá montáž?

Montážní četa ručně vykope základ a připraví betonovou směs a připraví kotvení (pevná patka nebo sklopná patka). Vykopanou hlínu neodváží, může ji pouze rozmělnit okolo základu. Po vytvrduntí betonu (zpravidla týden) přijede montážní četa a nainstaluje stožár a případně vyvěsí vlajku.

6. Jaká je záruka na betonové základy?

Záruka na betonový základ je 5 let.

7. Jak probíhá platba za montáž?

Montáž je placena na základě fakturace před samotnou montáží, případně po skončení montáže. Plátcům DPH se fakturuje v režimu přenesené daňové povinnosti.

Více informací a cenové nabídky vám zpracuje: Ondřej Feduň +420 731 811 811, emailový kontakt: stozary@vlajky.euPro nezávaznou cenovou nabídku nás kontaktujte.V případě montáže patek svépomocí instruktážní video montáže
pevné patky najdete zde a sklopné patky zde.

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ