Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Nášivky, odznáčky

Nášivky a odznaky

Vyšívaná nášivka - velký státní znak SR
Odznak České republiky
Nášivka - vlajka ČR

Precizní ražené odznaky mají rozměr 1 x 1,5 cm a kvalitní povrchovou úpravu. Odznaky jsou provedeny hlubokou ražbou do mosazi se zlatou povrchovou úpravou. Na výběr je uchycení klasickou jehlou, případně bezpečnostním pinem.

 • Nášivka - vlajka ČR

  Nášivka - vlajka ČR

  Vyšívaná nášivka vlajky ČR se silným obšitím po obvodu (pro snadnější uchycení nášivky k oděvu). Používá se nejčatěji k našití na rukáv nebo přední stranu oděvu, či je možné ji nažehlit.

  7×5 cm - na našití65,- Kčks

  7×5 cm - na nažehlení70,- Kčks

 • Nášivka - státní znak

  Nášivka - státní znak

  Vyšívaná nášivka - státní znak se silným obšitím po obvodu (pro snadnější uchycení nášivky k oděvu). Používá se nejčatěji k našití na rukáv nebo přední stranu oděvu.

  6×7 cm - na našití129,- Kčks

 • Nášivka - vlajka vlající ČR

  Nášivka - vlajka vlající ČR

  Vyšívaná nášivka vlajky ČR se silným obšitím po obvodu (pro snadnější uchycení nášivky k oděvu). Používá se nejčastěji k našití na rukáv nebo přední stranu oděvu.

  5×4 cm49,- Kčks

 • Odznáček ČR

  Odznáček ČR

  Kvalitní odznáček České republiky nabízíme v provedení plastická samolepka (zalitá pryskyřicí) na kovové podložce a bezpečnostním pinem.

  1,5×1 cm60,- Kčks

 • Odznáček EU

  Odznáček EU

  Kvalitní odznáček EU nabízíme v provedení plastická samolepka (zalitá pryskyřicí) na kovové podložce a bezpečnostním pinem.

  1,5×1 cm60,- Kčks

 • Odznáček Slovenska

  Odznáček Slovenska

  Kvalitní odznáček Slovenské republiky nabízíme v provedení plastická samolepka (zalitá pryskyřicí) na kovové podložce a bezpečnostním pinem.

  1,5×1 cm90,- Kčks

 • Odznáček ČR - vlající

  Odznáček ČR - vlající

  Kvalitní odznáček České republiky nabízíme v provedení plastická samolepka (zalitá pryskyřicí) na kovové podložce a bezpečnostním pinem.

  2×1,5 cm65,- Kčks