Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Interiérové vlajky

Interiérové vlajky

Nabízíme Vám interiérové saténové vlajky, které Vás budou skvěle reprezentovat!

Interiérová vlajka - Saténová s třásněmi
Interiérová vlajka - Saténová s třásněmi
Interiérová vlajka - Saténová s třásněmi

Nabízíme standardní rozměry:

 • 100 x 150
 • ostatní dle přání

K interiérovým vlajkám dodáváme interiérové stojany.

Uchycení státních vlajek:

 • na stojan - kovová očka
 • na stojan - tunýlek vlevo vlajky
 • na stojan - saténová poutka

Interiérové vlajky:

Saténové vlajky zhotovujeme z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) Satén zahraniční výroby o hmotnosti cca 150 g/m2. Tisk je proveden digitálním tiskem - vlajka je oboustranná, sešitá se dvou dílů, aby byla zaručena opravdová reprezentační schopnost interiérových vlajek. Vlajka může být bezplatně doplněna třásněmi! Cenu zašleme na vyžádání a odvíjí se od počtu odebraných kusů, loga a velikosti vlajek. Pro přesné ceny kontaktujte pracovníky našeho výrobního oddělení.

Dále nabízíme vlajky vyšívané - z luxusního sametu. Vyrábíme jakékoliv státní i obecní vlajky). Cena se odvíjí od složitoti grafiky. Více informací o vyšívaných vlajkách najdete v této kategorii: Vyšívané vlajky

Interierové vlajky - saténové

 • Luxusní saténová vlajka ČR 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka ČR 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku České republiky, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Luxusní saténová vlajka EU 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka EU 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku Evropské unie, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Luxusní saténová vlajka SR 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka SR 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku Slovenska, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Slavnostní vlajka ČR - sametová

  Slavnostní vlajka ČR - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka ČR je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm12 000,- Kčks

 • Slavnostní vlajka EU - sametová

  Slavnostní vlajka EU - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka Evropské unie je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm14 700,- Kčks

 • Slavnostní vlajka SR - sametová

  Slavnostní vlajka SR - sametová

  Nabízíme oboustrannou slavnostní interiérovou vlajku vyrobenou z luxusního sametu. Vlajka Slovenské republiky je zdobena zlatými trásněmi vysoké kvality. Uchycení vlajky na žerd je řešeno pomocí poutek či pomocí tunelu na vlajce.

  100×150 cm27 500,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ