Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Potištěné polštářky

Měkké polštářky s vlastním potiskem

Polštářek rybička - oboustranný tisk
Polštářek čtvercový - oboustranný tisk
Polštářek srdce - oboustranný

Sháníte dárek, který by potěšil a zároveň byl originální nebo si jen chcete zpestřit vaše bydlení či kancelář? Nabízíme vám potisk příjemných polštářků vlastními motivy či fotografiemi.

Rozměr polštářků cca 40x40cm. Podklady pro tisk zasílejte na náš email prosíme o digitální fotografie v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi.

Cena je uvedena orientační bez DPH. Pro přesnou kalkulaci neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na email: obchod@vlajky.eu

Polštářky nabízíme v několika variantách:

 • Čtvercový - potisk jednostranný
 • Čtvercový - potisk oboustranný
 • Tvar srdce - potisk oboustranný
 • Tvar rybička - potisk oboustranný
 • Polštářek srdce - oboustranný

  Polštářek srdce - oboustranný

  Nabízíme Vám kvalitní měkký polštářek s vaším vlastním oboustranným potiskem o rozměru cca 40 x 40 cm ve tvaru srdce. Potisk provádíme na základě vámi zaslaných digitálních fotografií v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi. Na přání je možné vyrobit i jiný tvar. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  40×40 cm550,- Kčks

 • Polštářek rybička - oboustranný tisk

  Polštářek rybička - oboustranný tisk

  Nabízíme Vám kvalitní měkký polštářek s vaším vlastním oboustranným potiskem o rozměru cca 40 x 40 cm ve tvaru rybičky. Potisk provádíme na základě vámi zaslaných digitálních fotografií v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi. Na přání je možné vyrobit i jiné zvířátko. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  40×40 cm550,- Kčks

 • Polštářek čtvercový - oboustranný tisk

  Polštářek čtvercový - oboustranný tisk

  Nabízíme Vám kvalitní měkký polštářek s vaším vlastním oboustranným potiskem o rozměru cca 40 x 40 cm. Potisk provádíme na základě vámi zaslaných digitálních fotografií v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  40×40 cm500,- Kčks

 • Polštářek čtvercový - jednostranný tisk

  Polštářek čtvercový - jednostranný tisk

  Nabízíme Vám kvalitní měkký polštářek s vaším vlastním jednostranným potiskem o rozměru cca 40 x 40 cm. Potisk provádíme na základě vámi zaslaných digitálních fotografií v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  40×40 cm400,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ