Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Reklamní ručníky

Reklamní ručníky - pro firmu i domov.

Ručník malý - barevný
Ručník malý - bílý
Ručník malý - barevný

Reklamní ručníky tiskneme dle vašeho motivu na kvalitní materiál. Tyto ručníky udělají radost vašim blízkým - vhodné jako dárek, případně zpestří váš domov. Své dobré využití mají i ve firmách, kde jsou ručníky s logem firmy stále oblíbenějším artiklem.

Cena uvedené u produktů jsou orientační a uvedené bez DPH. Při odběru více kusů od jedné velikosti a grafiky se ceny snižují. Pro přesnou kalkulaci neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na email: obchod@vlajky.eu

 • Ručník malý - bílý

  Ručník malý - bílý

  Nabízíme Vám kvalitní ručník s vaším vlastním potiskem o rozměru 30x50 cm z materiálu 100% bavlna a gramáži 400g/m2. Tisk je proveden dle vámi zaslaného obrázku/grafiky. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  30×50 cm180,- Kčks

 • Ručník velký - bílý

  Ručník velký - bílý

  Nabízíme Vám kvalitní ručník s vaším vlastním potiskem o rozměru 50x100 cm z materiálu 100% bavlna a gramáži 400g/m2. Tisk je proveden dle vámi zaslaného obrázku/grafiky. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  50×100 cm330,- Kčks

 • Ručník malý - barevný

  Ručník malý - barevný

  Nabízíme Vám kvalitní ručník s vaším vlastním potiskem o zvolené barvě a o rozměru 30x50 cm. Vyroben je z materiálu 100% bavlna o gramáži 400g/m2. Tisk je proveden dle vámi zaslaného obrázku/grafiky. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  30×50 cm200,- Kčks

 • Ručník velký - barevný

  Ručník velký - barevný

  Nabízíme Vám kvalitní ručník s vaším vlastním potiskem o zvolené barvě a o rozměru 50x100 cm. Vyroben je z materiálu 100% bavlna o gramáži 400g/m2. Tisk je proveden dle vámi zaslaného obrázku/grafiky. Cena je uvedena bez DPH a jedná se o cenu orientační - může se měnit dle odebraného počtu kusů a zaslané grafiky.

  50×100 cm370,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ