Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Stojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěný

Stojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěnýStojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěnýStojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěnýStojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěnýStojan interiérový STŘÍBRNÝ leštěný

Nabízíme luxusní kamenný stojan ve dvou barevných provedeních - světlý a tmavý. Je vhodný jak na vyvěšení standardních polyesterových vlajek tak luxusních saténových. Stojan je dodáván se stříbrnou žerdí, ukončenou kopulí. DODÁVKA OBSAHUJE: PODSTAVA + LUXUSNÍ ŽERDĚ + ÚCHYTY.

1-ramenný s žerdí - koule3 450,- Kč bez DPH 4 175,- Kč vč. DPH ks

1-ramenný s žerdí - špice3 550,- Kč bez DPH 4 296,- Kč vč. DPH ks

2-ramenný s žerdí - koule4 660,- Kč bez DPH 5 639,- Kč vč. DPH ks

2-ramenný s žerdí - špice4 760,- Kč bez DPH 5 760,- Kč vč. DPH ks

3-ramenný s žerdí - koule5 940,- Kč bez DPH 7 187,- Kč vč. DPH ks

3-ramenný s žerdí - špice6 040,- Kč bez DPH 7 308,- Kč vč. DPH ks

(DPH 21%)

Tento luxusní interiérový stříbrný stojan je k dostání s různým počtem od jednoho do tří ramen na vlajky. Navíc si zde můžete vybrat ze dvou typů stříbrných žerdí - zakončených buď koulí nebo ozdobnou špicí, což dodá vaší vlajkový výzdobě další reprezentativní punc. Doporučujeme jej jako vhodný doplněk interiéru, kde probíhají mezinárodní setkání a do konferenčních prostor.

Ostatní také zakoupili:
 • Vlajka na interiérový stojan

  Vlajka na interiérový stojan

  Vlajky s uchycením na očka k interiérovému stojanu o velikosti 150x100 cm z materiálu Easyflag. V případě výroby vlastní vlajky si vyžádáme zaslání grafických podkladů emailem.

  ČR400,- Kčks

  EU400,- Kčks

  SR400,- Kčks

  Vlastní650,- Kčks

 • Luxusní saténová vlajka ČR 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka ČR 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku České republiky, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Luxusní saténová vlajka EU 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka EU 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku Evropské unie, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Luxusní saténová vlajka SR 1x1,5 m

  Luxusní saténová vlajka SR 1x1,5 m

  Nabízíme vysoce kvalitní interiérovou oboustrannou vlajku Slovenska, vyrobenou z luxusního saténu. Na přání může být opatřena krásnými třásněmi vybrané barvy. Uchycení je přizpůsobeno na vybraný interiérový stojan. Při koupi více vlajek (druhů, kusů) najednou cena za kus klesá - pro cenu nás neváhejte kontaktovat.

  Bez třásní2 250,- Kčks

  Zlaté třásně2 690,- Kčks

 • Výztuha k interiérovým stojanům

  Výztuha k interiérovým stojanům

  Vlajkové výztuhy jsou určené jako doplněk k našim interiérovým stojanům. Výztuhy jsou kovové a nabízíme je ve zlaté a stříbrné barvě. Oba typy pomáhají vytvořit reprezentativní vzhled vlajky. 2D trojúhelník vytvoří rovný vzhled vlajky při zobrazení větší plochy vlajky. 3D výložník zajistí vypouklý tvar vlajky. Vlajku doporučujeme v rozměru 100x150 cm.

  2D výztuha - trojúhelník stříbrný500,- Kčks

  2D výztuha - trojúhelník zlatý500,- Kčks

  3D výztuha - vypouklý stříbrný500,- Kčks

  3D výztuha - vypouklý zlatý500,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ