Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Nerezový kruhový stojan

Nerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojanNerezový kruhový stojan

Nabízíme stříbrný nerezový interiérový stojan o průměru 30 cm. Tento nerezový stojan je díky jeho hmotnosti vhodný jak pro klasické vlajky, tak i těžké vyšívané vlajky. Je dodávám jak samostatně tak s možností koupi žerdí - vhodný pro kovové žerdě v naší nabídce. DODÁVKA OBSAHUJE: stojan nerezový kruhový včetně závaží s výstupy na žerdě.

1-ramenný2 125,- Kč bez DPH 2 571,- Kč vč. DPH ks

2-ramenný2 360,- Kč bez DPH 2 856,- Kč vč. DPH ks

3-ramenný2 590,- Kč bez DPH 3 134,- Kč vč. DPH ks

4-ramenný2 830,- Kč bez DPH 3 424,- Kč vč. DPH ks

5-ramenný3 080,- Kč bez DPH 3 727,- Kč vč. DPH ks

(DPH 21%)

Tento nerezový stojan na vlajky je k dostání s různým počtem od jednoho do pěti ramen na vlajky. Doporučujeme jej jako vhodný doplněk interiéru, kde probíhají mezinárodní setkání a do konferenčních prostor. K tomuto stojanu se velmi dobře hodí kovové žerdě z naší nabídky.

Ostatní také zakoupili:
 • Žerď kovová - koule

  Žerď kovová - koule

  Nabízíme hliníkovou žerď vhodnou pro nerezové, stříbrné či zlaté kovové stojany a fasádní držáky. Délka žerdě je 220 cm a je dodávána včetně úchytů, kterými jednoduše připevníte vlajku s kovovými oky nebo karabinkami.

  Zlatá810,- Kčks

  Stříbrná810,- Kčks

 • Vlajka na interiérový stojan

  Vlajka na interiérový stojan

  Vlajky s uchycením na očka k interiérovému stojanu o velikosti 150x100 cm z materiálu Easyflag. V případě výroby vlastní vlajky si vyžádáme zaslání grafických podkladů emailem.

  ČR400,- Kčks

  EU400,- Kčks

  SR400,- Kčks

  Vlastní650,- Kčks

 • Žerď kovová - špice

  Žerď kovová - špice

  Nabízíme kovovou žerď vhodnou pro nerezové, stříbrné či zlaté kovové stojany. Délka žerdě je 220 cm a je dodávána včetně úchytů, kterými jednoduše připevníte vlajku s kovovými oky nebo karabinkami.

  Zlatá980,- Kčks

  Stříbrná980,- Kčks

 • Výztuha k interiérovým stojanům

  Výztuha k interiérovým stojanům

  Vlajkové výztuhy jsou určené jako doplněk k našim interiérovým stojanům. Výztuhy jsou kovové a nabízíme je ve zlaté a stříbrné barvě. Oba typy pomáhají vytvořit reprezentativní vzhled vlajky. 2D trojúhelník vytvoří rovný vzhled vlajky při zobrazení větší plochy vlajky. 3D výložník zajistí vypouklý tvar vlajky. Vlajku doporučujeme v rozměru 100x150 cm.

  2D výztuha - trojúhelník stříbrný500,- Kčks

  2D výztuha - trojúhelník zlatý500,- Kčks

  3D výztuha - vypouklý stříbrný500,- Kčks

  3D výztuha - vypouklý zlatý500,- Kčks

Kontakty
Ověřeno zákazníky

Najdete nás i na MALL.CZ