Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Mobilní vlajkové stožáry

Nabízíme mobilní vlajkové stožáry v nejrůznějších provedeních:

Teleskopické mobilní stožáry mají nastavitelnou výšku a proto jsou vhodné pro firmy, které své vlajkové stožáry často převážejí a upravují jejich výšku dle možností a prostoru umístění. Segmentové mobilní stožáry jsou složené z dílů a pro převážení se tedy skládají a při stavbě vyžadují delší čas na montáž. Společná vlastnost těchto stožárů je jejich vysoká mobilita, skladnost a přepravnost.

Všechny tyto stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek. Teleskopické stožáry mají odnímatelné rameno délky 120 cm. Hliníkové segmentové stožáry Banner a Standard mají jednotlivé segmenty o délkách 100 cm a rameno délky 160 cm. Ke konkrétnímu stožáru je třeba si zvolit patku. Pokud byste si nevěděli rady s výběrem, kontaktujte nás na emailu: pan Oldřich Mráz stozary@vlajky.eu

Mobilní stožáry na vlajky jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Mobilní vlajkový stožár můžete rychle a jednoduše umístit kdekoli, kde se potřebujete zviditelnit, například u výstavního stánku na veletrhu nebo v sezóně u vaší kamenné pobočky. Ne nadarmo najdete vlajkový stožár před většinou významných firem, u benzínových pump, prodejců pneumatik, výrobních závodů, nebo například u bran státních institucí.

Náhradní díly na mobilní stožáry naleznete zde: náhradní díly.

PROSPEKT - MOBILNÍ VLAJKOVÉ STOŽÁRY

Vlajkové stožáry - doplňky:

Ke každému stožáru je nutno zakoupit také některou z patek - dle vašeho výběru - více v Prospektu - Mobilní vlajkové stožáry


Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. V případě odběru většího množství stožárů vám můžeme poskytnout slevu, kontaktujte nás na stozary@vlajky.eu.

DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU (DOPRAVA ZDARMA, SLEVY 5-20 %)!